25.6.2014
WORKSHOP FOTOMAKE-UP S PAVLEM BAUEREM
Společnost RED-X GROUP FASHIONMAKEUP pro své vizážisty uspořádala workshop fotomake-up. Jsme rádi, že jsme mohli oslovit jako lektora jednoho z předních vizážistů Pavla Bauera a dozvědět se co nejvíce ze světa fotomake-upů. Tipy a triky, jak nejlépe a nejvýstižněji používat produkty určené do světa focení. Byl to nádherný workshop a my se v co nejbližší době těšíme na další, neboť témata na fotomake-upy jsou nekonečné a každý má svůj jedinečný příběh.
4.6.2014
GOLF CIHELNY, KARLOVY VARY
Pokračujeme v hýčkání golfových hráčů i nehráčů, jako partneři turnaje. Ve stejném složení Pavel Bauer a RED-X FASJIONMAKEUP team Pavlína Valíčková a Iveta Matzkeová, jsme se opět vydali zkrášlovat na golfové turnaje. Tentokrát naše služby využili i návštěvníci Filmového festivalu v Karlových Varech. My pro zápal práce jsme o něm aspoň slyšeli. Tak snad příští rok…
26.5.2014
KREACE S LAILOU JEDLIČKOVOU
Oslovila nás módní návrhářka Laila Jedličková s projektem osobních návrhů a tak jsme nelenily a navrhly jsme podporu na zviditelnění jejich návrhů. Společně Pavlína Valíčková, Iveta Matzkeová a Kateřina Mrakviová, Laila Jedličková, Kristýna Jiříková jsme se vydaly za Petrem Kovaříkem fotograficky zvěčnit její módní návrhy. Moc se nám to líbilo a tak se s RED-X FASHIONMAKEUP teamem těšíme na další aktivity Laily.
16.5.2014
GOLF MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
Golfové turnaje ENJOY GREENSTAR GOLF TOUR jsou nejen sportovní ale i společenskou událostí celé golfové sezóny. Stali jsme se partnery tohoto turnaje. Za RED-X FASHIONMAKEUP team vytvořily doprovodný program, ve spolupráci s Pavlem Bauerem, co se make-upu týče Pavlína Valíčková a Iveta Matzkeová. Pro nehráče i hráče jsme připravily také skvělou péči o ruce a nechyběla ani masáž rukou. Už se těšíme na další golfové turnaje a prezentaci našich produktů.
19.4.2014
DÍVKA ROKU
Dívka roku se konala v ostravském COOLTOUR. Je to soutěž pro slečny od 13-15 let, kde mohou předvést své dovednosti a um. Jsme rádi, že jsme mohli podpořit jako partneři tuto soutěž. S velkým nasazením RED-X FASHIONMAKEUP teamu nalíčili a učesali Lucie Soviarová, Iveta Matzkeová, Lenka Kováčiková, Pavlína Valíčková, Michael Holinka, Gabriela Nováková všechny slečny. Naše služby využila také Miss České republiky 1995 a Miss Europe 1995, moderátorka večera, úžasná Monika Žídková.
13.4.2013
TVOŘÍME PRO SVATEBNÍ SALON JULIE
Jelikož máme ve svém portfóliu svatební make-upy jak nevěst tak i svědků a k tomu patří samozřejmě i šaty, domluvili jsme se na spolupráci se svatebním salónem Julie v Ostravě. Příjemná paní majitelka nám připravila nádherné šaty na focení. RED-X FASHIONMAKEUP team opět ve složení Pavlína Valíčková, Iveta Matzkeová, Lucie Soviarová, Lenka Kováčiková a fotograf Petr Kovařík se postarali o úžasnou atmosféru a podařily se nám tak krásné fotografie jak jinak než s kouzelným svatebním nádechem.
14.3.-15.3.2014
WORLD OF BEAUTY SPA
Ve znamení krásy a jarní pohody probíhal 17. ročník kosmetického veletrhu v Letňanech. Nejen, že jsme s teamem RED-X FASHIONMAKEUP ve složení Pavlína Valíčková, Iveta Matzkeová, Lucie Soviarová, Lenka Kováčiková, připravily modelky na prezentaci módní přehlídky BLACK WIDOW, ale i náš team se zúčastnil samotné stejnojmenné  soutěže. Team Iveta Matzkeová, Lucie Soviarová, Lukáš Pavela s úžasnou modelkou Nikol Nedorostkovou. Odměnou jim bylo 2.místo. GRATULUJEME !!!!!!
8.3.2014
BEAUTY DEN V SALÓNU DIAMANT
Krásné sobotní dopoledne ve složení Lucie Soviarová, Iveta Matzkeová, Lenka Kováčiková, Pavlína Valíčková, Monika Beková, Lukáš Pavela jsme v prostorách studia DIAMANT udělali den plný luxusního hýčkání. V příjemném prostředí salónu jsme dopřáli klientkám masáž obličeje, masáž rukou, pedikůru, krásný účes, poradenství v make-pu a samotné líčení. Odměnou nám byly spokojené a usměvavé tváře klientek. Moc se těšíme na další hýčkající beauty dny.
16.2-.18.2.2014
STYL KABO
Poslední den veletrhu STYL OPTA jsme se s teamem přesunuli do pavilonu STYL A KABO – 43. ročníku veletrhu módního průmyslu, kde se naše společnost RED-X stala partnerem módních přehlídek. Od vizážistisky denního make-pu pod brýle jsme naše umy přeply na vizáže modelek. V plném nasazení RED-X FASHIONMAKEUP teamu a to Pavlína Valíčková, Iveta Matzkeová, Lucie Soviarová, Lenka Kováčíková, společně s Pavlem Bauerem jsme po tři dny kouzlili přehlídkové make-upy pro záři přehlídkových reflektorů.
14.2.-16.2.2014
STYL OPTA
Pod taktovkou předního českého vizážisty Pavla Bauera jsme dostaly jako RED-X FASHIONMAKEUP team ve složení Pavlína Valíčková, Iveta Matzkeová, Lucie Soviarová, Lenka Kováčiková možnost líčit na stylovém brněnském veletrhu STYL OPTA. Naším úkolem bylo poradenství v oboru make-pu. A to přesněji jak si poradit s líčením očí pod brýle. Nádhernou atmosféru podtrhala přehlídka nových modelů brýlí. Našimi klienty se tak staly nejen vystavovatelky z oboru oční optiky, ale také návštěvnice veletrhu. Svou návštěvou nás také podpořila půvabná česká modelka žijící v italském Miláně a moderátorka FASHION TV, Kate Cast.
13.2.2014
NOVÝ TERMÍN NA WORKSHOP EVAGARDEN SPOSA LOOK 2014
Pro velký profesní ohlas a zájem o absolvování profilového made in ITALY workshopu EVAGARDEN SPOSA LOOK 2014 v ostravském Vzdělávacím středisku KAMAK vypisuje FASHION MAKEUP skupiny RED-X opět další termín a to na 1.3.2014. Jako vždy se všem nezúčastněným z důvodu omezeného počtu míst předem omlouváme, ale začínáme jen s těmi nejrychlejšími! S těmi, co ví, co chtějí a jejich profese a klienti vyžadují. Více informací o tomto celodenním profilovém made in ITALY workshopu EVAGARDEN SPOSA LOOK 2014 cíleného na nude & natural look, classical bridal look a glamour & retro look objevíte v záložce kurzy a semináře. Naopak snímky z průběhu předchozích workshopu jsou v naši school fotogallery.
12.2.2014
MĚNÍME DESIGN A IMAGE NAŠEHO FCB PROFILU
Dnes je to přesně 28 dní, co byl prvně spuštěn a vám klientům a profesionálům z řad image make-up stylingu představen náš zcela nový dynamický webdesign FASHIONMAKEUP.CZ. Je opět středa (tak jak tomu bylo i u spuštění nového websidu) a FASHION MAKEUP skupiny RED-X přichází opět s novým designem. Tentokrát však s novou a zářivější tváří našeho facebookového profilu, který vám tak svou paralelní alternací k websidu přinese větší objem dat z takzvaného terénu. Z prostoru plného LIVE dění a zářícího života. Těšíme se na shledání na našem facebookovém profilu FASHION MAKEUP.
8.2.2014
WORKSHOP EVAGARDEN SPOSA LOOK 2014
Dnešní sobotní den se nesl v ostravském Vzdělávacím středisku KAMAK ve znamení celodenního profilového made in ITALY workshopu EVAGARDEN SPOSA LOOK 2014 s naši teamovou lektorkou z FASHION MAKEUP teamu Simonou Bártovou, produktovou specialistkou Pavlínou Valíčkovou z FASHION MAKEUP skupiny RED-X, fotografa Tran Minh Hoang a rovněž hair stylisty Lukáše Pavely a Ivety Matzkeové. Tímto ještě jednou gratulujeme všem úspěšným absolventům ke zdárnému zakončení workshopu jejich závěrečnou absolventskou prací na téma nude & natural look, classical bridal look a glamour & retro look.
4.2.2014
TVOŘÍME FOTO LOOK SV. VALENTÝN 2014
Blížící se tolik všemi očekávaný svátek zamilovaných přivítal i náš FASHION MAKEUP team, a to jako vždy, sobě vlastním pojetím. Obzvláště pak, když spontánní teamovou asociací, tohoto v našich českých končinách mladým svátkem, vzešla láska s velkým „L“. Láska ke kreativní práci, jež mohou všichni denně vykonávat. Na letošním valentýnském foto looku 2014, který můžete shlédnout v naši foto look gallery, se aktivně podíleli opět naši kreativní členové z FASHION MAKEUP teamu, a to v sestavě Pavlína Valíčková, Lucie Soviarová, Iveta Matzkeová, Petr Kovařík a Lukáš Pavela.
16.1.2014
OTEVŘEN NOVÝ KURZ EVAGARDEN SPOSA LOOK 2014
Jedná se o intenzivní celodenní kurz, kde si osvojíte techniky nejžádanějších stylů svatebního a společenského make-upu. Dozvíte se jak správně pečovat o pleť těsně před svatbou a naučíte se, jak v praxi využít své nabyté odborné znalosti a praktické zkušenosti. Programovou náplní workshopu jsou nude & natural look, classical bridal look a glamour & retro look. EVAGARDEN SPOSA LOOK 2014 je jednodenní Workshop zakončený udělením absolventského certifikátu a absolventskou fotografií vytvořeného make-up image EVAGARDEN SPOSA LOOK 2014. Více informací v kurzech a seminářích.
15.1.2014
NOVÝ WEBDESIGN FASHIONMAKEUP.CZ
Přirozený půvab, jedinečný styling, cit pro image, vysoká kvalita, stálá funkčnost a živoucí kreativita jsou prvky, které náš FASHION MAKEUP team SKUPINY red-x dlouhodobě v image make-up stylingu prezentují. Citlivé a pozorné vnímání i těch sebemenších rozmanitých potřeb a námětů vás, klientů, jsou nám přínosným podkladem a výzvou k naplnění oněch tužeb a postřehů. Pevně proto věříme, že nový svěží webdesign FASHIONMAKEUP.CZ se vám bude líbit a nabídne tolik žádané surfování na chytrých mobilních zařízeních a také stolních počítačích, plné zajímavých článků, námětů a informací ze světa image make-up stylingu.
9.1.2014
BEAUTY DEN & HM STUDIO OLOMOUC
FASHION MAKEUP team v zastoupení produktové specialistky Pavlíny Valíčkové a vizážistky Lucie Soviarové přijal milé pozvání na BEAUTY DEN do příjemného prostředí olomouckého HM STUDIA Hany Mlejnkové. Celodenním bodem a tématem olomouckého beauty dne bylo hýčkání a zvýraznění přirozené krásy žen. V individuálních praktických blocích klientkám HM STUDIA představil FASHION MAKEUP team skupiny RED-X novou kolekcí nadcházející módní trendy a z něj plynoucí make-up image korespondující s jejich osobností.
7.1.2014
ŠKOLÍME STUDENTY STŘEDNÍCH ŠKOL
Ukončením zimních prázdnin a opětovným započetím školní docházky pokračuje stejně jako v roce minulém projekt školení a vzdělávání pro studenty středních kosmetických a kadeřnických škol. Jako první v tomto roce přivítala produktová specialistka a lektorka Pavlína Valíčková s vizážistkou Lucií Soviarovou z FASHION MAKEUP team skupiny RED-X na školení v ostravském školícím centru KAMAK studenty kadeřnického oboru z porubské STŘEDNÍ ŠKOLY SLUŽEB A PODNIKÁNÍ.
31.12.2013
HAPPY NEW YEAR 2014
Konec roku je dobou sváteční, dobou plnou splněných přání a všemožných nadcházejících předsevzetí do právě přicházejícího nového roku. My všichni z FASHION MAKEUP teamu vám všem přejeme a pevně věříme, že rok 2014 bude pro vás rokem nesoucím se ve znamení naplněných přání a vizí, pevného zdraví, stálé pohody a pracovních úspěchů. Tak tedy … na přátelská shledání a dynamickou spolupráci v roce 2014. Šťastný a úspěšný nový rok 2014 Vám přeje FASHION MAKEUP team skupiny RED-X.
29.12.2013
GLAMLIGHT LOOK S KATE CAST
Jak se mnohdy traduje a říká, nakonec to nejlepší. A tak poslední prosincové dny v roce zaměřil FASHION MAKEUP team svou kreaci na nový GLAMLIGHT foto look s krásnou českou modelkou a moderátorkou FASHION TV, Kate Cast. Skvělá nálada a všudypřítomný elán Pavlíny Valíčkové, Lenky Kováčikové, Lucie Soviarové, Lukáše Pavely a Romana Valíčka umocnil přirozené nadšení celého teamu. Nesporným důkazem odborných znalostí a profesních kvalit je nově vzniklá kolekce foto look snímků plná jasu a třpytu.
6.12.2013
MÓDNÍ PŘEHLÍDKA WOW MANAGMENT
Měli jsme možnost se podílet našim umem a zažít tak překrásnou předvánoční atmosféru za šarmu moderátorské kreace MISS ČR Lucie Váchové-Křížkové na módní přehlídce WOW MANAGMENT v ostravském COOLTOUR. O impozantní a s fashion modely plně korespondující image make-up styling a hair styling modelek se postaral náš FASHION MAKEUP team v sestavě kadeřnického mistra Lukáše Pavely a vizážistek Lucie Soviarové, Táni Velgosové a Olgy Kubalíkové pod teamovým vedením vizážistky a produktové specialistky Pavlíny Valíčkové.
12.11.2013
OTEVŘEN PROJEKT ŠKOLENÍ STUDENTŮ STŘEDNÍCH ŠKOL
Projekt odborného školení a osvojování praktických dovedností pro studenty středních kosmetických a kadeřnických škol pod odborným vedením a záštitou dlouholeté vizážistky a lektorky, produktové specialistky EG Pavlíny Valíčkové z FASHION MAKEUP teamu získal zelenou a nabyl tak plné a reálné podoby. Díky podpoře ostravského školícího centra KAMAK a FASHION MAKEUP skupiny RED-X jsme přivítali a zdárně dle zpětných vazeb odškolili první studenty kosmetického oboru ze soukromé STŘEDNÍ ŠKOLY HOTELNICTVÍ, GASTRONOMIE A SLUŽEB SČMSD ŠILHEŘOVICE.
21.9.2013
DÍVKA ŠUMAVY
Půvabné dívky, krásná róba, svůdný make-up, ladný hair styling, andělská křídla a linoucí se podmanivé muzikálové melodie v oslnivé záři reflektorů. Bylo nám ctí, že FASHION MAKEUP skupiny RED-X v zastoupení produktové specialistky a vizážistky Pavlíny Valíčkové a Ivety Matzkeové měl možnost podpořit svým partnerstvím již 8. ročník soutěže krásy DÍVKA ŠUMAVY. Celým galavečerem konajícím se v plzeňském Parkhotelu provázela v osobitě vlastním talk show stylu česká modelka a moderátorka Iva Kubelková.
14.9.2013
FASHION MAKEUP TEAM V KAMAK OSTRAVA
FASHION MAKEUP team skupiny RED-X přijal pozvání na praktickou prezentaci dekorativní kosmetiky EVAGARDEN do ostravského vzdělávacího centra KAMAK energické majitelky Ilony Kolářové. Tříčlenného teamového vedení celodenní prezentace pro kadeřnice se ujala zkušená lektorka, produktová specialistka a vizážistka Pavlína Valíčková. Cílem teamu vizážistek Lucie Soviarové a Lenky Kováčikové s praktickou zkušeností a produktovou znalostí bylo nejen odborné, ale především praktické seznámení s produkty této italské dekorativní kosmetiky EVAGARDEN.
6.9- 7.9.2013
WORLD OF BEAUTY&SPA A WILD ORCHID
Nadešel podzimní čas a s ním opět přichází tolik očekávaný svět prezentace krásy. Náš FASHION MAKEUP team tvoří image make-up pro veletržní módní přehlídku a představuje make-up trendy MADE IN ITALY EVAGARDEN pro nadcházející období podzim-zima 2013. Přijímáme nabídku české ikony make-upu Pavla Bauera a stáváme se partnery soutěže FOTO MAKE-UP 2013 - WILD ORCHID. FASHION MAKEUP skupiny RED-X je tak nedílnou součástí podzimního veletrhu WORLD OF BEAUTY&SPA, největšího mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu v ČR.
17.7.2013
PRAGUE & LOOK VYŠEHRAD 2013
Slunečný odpolední červencový den se stal na Vyšehradě pro FASHION MAKEUP team další významnou lokací pro vznik elektrizujícího image make-up stylingu LOOK VYŠEHRAD 2013. Kreativního focení s krásnou modelkou Jekatěrinou Solovieva z agentury BOHEMIA MODEL MANAGMENT se ujal náš zkušený fashion fotograf Tran Minh Hoang. Život tomuto energizujícímu looku s čitelně hovořícím image make-upem vtiskla vizážistka Pavlína Valíčková. Fashion stylingu se ladně zhostila naše stylistka Iveta Matzkeová.
16.7.2013
LOVE COLLECTION & SVATEBNÍ LOOK
Dynamická a plná očekávání jak při svatebním dni byla atmosféra doprovázející i toto svatební focení s vizážistkou Simonou Bártovou z FASHION MAKEUP teamu. Taktovka této vizážistky tak dala možnost vzniknout snovému svatebnímu make-up looku s novou LOVE COLLECTION. Kolekcí vyznačující se svůdnou smyslností a romantických emocí. Neotřelou nápaditost sérií fotografií dodal náš, z FASHION MAKEUP teamu fotograf Tran Minh Hoang. Krásnou modelkou pro tuto kolekci se stala Dominika Malá z BOHEMIA MODEL MANAGMENT.
18.6.2013
ŠKOLÍME MODERÁTORKY TV POLAR
FASHION MAKEUP team skupiny RED-X již druhým rokem odborně školí moderátorky zpravodajských a publicistických pořadů moravskoslezské regionální televize POLAR. Poradenství a odborného vedení při osvojování praktických dovedností v image make-up stylingu se i letos ujala naše dlouholetá vizážistka, zkušená lektorka a produktová specialistka z FASHION MAKEUP teamu Pavlína Valíčková. Významnou součástí všech školení je vzájemná spolupráce při výběrů produktů EVAGARDEN pro tvorbu jednotného firemního image.
10.6.2013
FASHION MAKEUP V MAKE-UP INSTITUT PRAGUE
S FASHION MAKEUP teamem jsme všude tam, kde to energicky pulsuje a žije image, stylingem a modelingem. Prostě všude tam, kde se snoubí umění make-up stylingu s ladností a krásou ženského půvabu. Jedním z takových míst je i partnerský MAKE-UP INSTITUT PRAGUE Markéty Davidowich. Odborného školení a praktické prezentace produktů dekorativní kosmetiky EVAGARDEN pro tamní frekventanty kurzů se ujala naše zkušená lektorka a vizážistka z FASHION MAKEUP teamu Simona Bártová.
18.5-23.5.2013
HVAR A ZROZENÍ NOVÉ LOOK KOLEKCE
Již podruhé na HVARU se nechal FASHION MAKEUP team skupiny RED-X inspirovat vánkem mořské pěny a průzračně blankytným třpytem mořské vlny. Zachytit linoucí se zlatavé sluneční paprsky pronikající piniovým hájem až k samotným zvrásněným kořenům všudypřítomných stromů měnících se v impozantní a jedinečnou živoucí hru stínu v tváři modelky Miriam Dzurňákové bylo cílem fotografa Romana Pastorka. Kolekce jižních snímků vznikala s dech beroucím image make-up stylingem Pavlíny Valíčkové a fashion image Ivety Matzkeové.
29.4.2013
FASHION MAKEUP TEAM HOSTEM TV POLAR
Náš FASHION MAKEUP team skupiny RED-X ve složení produktové specialistky a vizážistky Pavlíny Valíčkové a kadeřníka Lukáše Pavely přijal pozvání moravskoslezské regionální televize POLAR do pořadu HOST DNE. Ústředním bodem a tématem dne se tak stal make-up image a hair styling. Při rozhovoru v ostravském studiu s moderátorkou pořadu Renátou Eleonorou Orlíkovou jsme přiblížili divákům pořadu aktuální, ale i nadcházející módní trendy v oblasti make-up image a hair stylingu.
4.4-.5.4.2013
BOLLYWOOD A INTERBEAUTY PRAGUE
Účastníme se mezinárodního veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE jako partneři vizážistické soutěže „BOLLYWOOD - exotický svět Indie“ pořádané pod vedením organizátora tohoto kosmetického veletrhu. Ve spolupráci s MAKE-UP INSTITUT PRAGUE vykouzlil na tvářích náš veletržně sestavený FASHION MAKEUP team image make-up mnoha dívkám a ženám veletrhu. Svou návštěvou nás podpořila půvabná česká modelka žijící v italském Miláně a moderátorka FASHION TV, Kate Cast.
 
RED-X, s.r.o.
Janovice 488
739 11 Frýdlant nad Ostravicí
Czech Republic
Mobil: (+420) 602 199 500, (+420) 602 199 555

Login Form