O zakladateli Institute of International Diplomacy and Foreign Trade
 
Mgr. Bc. Roman Valíček, MSc., DBA
Psycholog a pedagog klinické, forenzní, taktické a strategické psychologie
Prezident Institute of International Diplomacy and Foreign Trade
Filantrop, bez politické příslušnosti
 
Absolvent evropských, euroasijských a anglosaských univerzitních studií na fakultách psychologie a speciální pedagogiky s oborovou profilací a absolutoriem katedry psychodiagnostiky a klinické psychologie,  katedry taktické a strategické psychologie, katedry forenzní psychologie a katedry andragogiky.
 
Odborné a prezenční stáže: Česká republika, Čínská lidová republika, Německo, Ukrajina.
Profesní konference a prezentace: Anglie, Česká republika, Čínská lidová republika, Itálie, Japonsko, Mongolsko, Německo, Polsko, Rakousko, Rusko, Slovensko, Ukrajina.
 
Třináctinásobný světový rekordman Guinness World Records v oblasti psychokinetických aktivit. Držitel dvou pozoruhodností v oboru psychokinese a rovněž řady dalších společenských a profesních ocenění za dosažené výsledky.
 
(2020 –     ) Prezident Institute of International Diplomacy and Foreign Trade. Mezinárodní zastoupení výkonné moci. Koordinace rozvoje a podpora aktivit na evropském a asijském kontinentu. Iniciování, vedení a udržování procesně diplomatického nebo obchodního dialogu s vládními institucemi, nadnárodními korporacemi nebo profilově specifickými organizacemi. Aktivace humanitárních a záchranných akcí v rozsahu platné legislativy a zákonů hostující země.
 
(2015 – 2020) Rektor a předseda Akademického senátu World University of Psychological Science. Výkon statutární univerzitní autority a vedení akademického kolegia a administrativního týmu. Implementace inovativních vzdělávacích technik přirozeného osvojení znalostí, vědomostí a dovedností, s maximálním ohledem na osobnostní, vrozené a získané předpoklady studentů.
 
(1995 –     ) Psychologická a pedagogická praxe v oboru personifikovaného rozvoje osobností a profilových osobnostních dovedností. Psycholog a hostující profesor s profesní profilací klinické, forenzní, taktické a strategické psychologie. Odborný poradce a mediátor z povahy profesní specializace a znalostí euroasijského prostředí (nadnárodní koncerny, nevládní organizace, státní instituce).
 
(1992 – 2020) Výkon odborné praxe specializovaného terapeuta se zaměřením na neinvazivní neuroimunobiomodulaci organické tkáně. Terapeutické výsledky a dlouhodobé studie z výkonu praxe neuroimunobiomodulační techniky prezentovány a publikovány na evropském, asijském a euroasijském kontinentu (lékaři, akademici, média).
 
(1988 – 2018) Aktivní vědní výzkum v oboru psychologických věd se specializací na ESP (Extra Sensory Perception) - mimosmyslové vnímání. Závěrečné resumé výzkumu a praktické demonstrace specifických dovedností prezentovány a publikovány na evropském, asijském a euroasijském kontinentu (vědci, akademici, média).
 

Naše identita

 

 IČ: 28599152, DIČ: CZ28599152
Společnost je vedena u Krajského soudu v Ostravě,
oddíl C, vložka 33938
Česká republika

Naši klienti

 • Automobilové nadnárodní koncerny
 • Bezpečnostní a ozbrojené složky
 • Dopravní a spediční společnosti
 • Energetické nadnárodní koncerny
 • Finanční a investiční společnosti
 • Nemocnice a zdravotnická zařízení
 • Nevládní organizace a korporace
 • Obchodní a výrobní společnosti
 • Privátní a rodinný sektor klientů
 • Státní organizace a instituce
 • Tisková média a TV společnosti
 • Univerzitní a vzdělávací instituce